Cinco Rios Lodge
Η Cinco Rios Lodge Coyhaique διαθέτει κοινόχρηστο σαλόνι και απέχει περίπου 4 χλμ. από την Piedra del Indio.
Τα πολιτιστικά αξιοθέατα στην περιοχή περιλαμβάνουν το Monumento al Ovejero που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο.
Οι επισκέπτες του της Cinco Rios Lodge μπορούν να απολαύσουν τη θέα στο βουνό. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Προσφέρονται επίσης στεγνωτήρας μαλλιών.
Ο σταθμός λεωφορείων Carretera Austral / planta de gas, που βρίσκεται 450 μέτρα από αυτή την καταφύγιο με 6 δωμάτια, παρέχει εναλλακτικές λύσεις μεταφοράς στην περιοχή. Στην περιοχή προσφέρονται δραστηριότητες, όπως ψάρεμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Mirador Marchant5 χλμ.
- El mate rotonda4 χλμ.
- Monumento Al Mate4 χλμ.
- Inacap4,2 χλμ.
- mirador Chorrillo4,4 χλμ.
- San Sebastian2,6 χλμ.
- Monumento al gaucho4,4 χλμ.
- coyhaique Mackay hill4,9 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπαλμασέδα51 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Πλυντήριο ρούχων
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Cinco Rios Lodge έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Cinco Rios Lodge μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Cinco Rios Lodge;
Το κόστος διαμονής σε η Cinco Rios Lodge αποτελεί 196$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Προσφέρεται πρωϊνό σε η Cinco Rios Lodge;
Ναι, η Cinco Rios Lodge σερβίρει ευρωπαϊκό πρωϊνό. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε αυτή η βίλα;
Μπορείτε να μένετε σε αυτή η βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.